PELOİD ANTALYA

peloidantalya

Organik ve doğal bir ürünümüz olan çamur ile şifa bulabilirsiniz.

Kapıdan içeriye girdiğinizde geleneksel Osmanlı şerbeti ile sizleri karşılamaktayız.

Eski Antalya evleri ile donatılmış sokağımızda gezerken Türk kahvesi Evi, Restaurant, Cafe, Fotoğrafçı, Mini-Club ve Alışveriş merkezine uğrayarak çamurdan geri kalan zamanınızı geçirebilirsiniz.

Efor Spa & Wellness Turizm şirketi 15 yılı aşkındır Resort, Klüp ve Şehir Otelciliğinde yer alan Uluslararası otel zincirlerinde Spa Yönetimi konusunda bağımsız olarak çalışmaktadır.

Efor Spa & Wellness, spa merkezlerinde planlama, organizasyon ve operasyon geliştirme konuları ile spa merkezlerinin yönetimini kolaylaştırmak için konusunda uzmandır.

Şirketimiz engin deneyimleri ile spa merkezi açılışı ve sonrasındaki operasyonu ile olağanüstü Spa Yöneticiliği hizmeti vermektedir.

2009 yılında kurmuş olduğu Kuzey Spa ile Spa sektöründe işletmiş olduğu otel sayısını arttırmıştır. 2013 Aralık ayında inşaatına başladığı Yukarıkocayatak Beldesi, Serik bölgesinde 14 dönüm arazi üzerinde Antalya Peloid günübirlik çamur banyoları tesisini Kuzey Spa olarak 2014 Mayıs ayında faaliyete açarak Sağlık Turizmine alternatif bir ürün sunmaktadır.

ÜST