DİNOPARK

dinopark

Dinopark, 30 dönümlük arazi üzerinde, Akdeniz’in portakal kokulu eşsiz doğası içinde, fıstık ve kızılçam ormanları arasında yer alır.

Dinopark’ta, günümüzden milyonlarca yıl önce nesli tükenmiş dinozorların, gerçeğine uygun birebir boyutlarda üretilmiş maketleri yer alır. Hareketli olan bu maketler, dinozorların doğal seslerini çıkarabilir, bakışları ve nefesleriyle canlı hissini verir. Filmlerden ve belgesellerden aşina olduğumuz bu dev canlıları, dokunma mesafesinde ziyaret edebilirsiniz

Çocuklarımızın tarih öncesi çağda yaşayan bu canlıları öğrenirken eğlenebileceği, ormanlık alan içerisindeki tesiste onlara yönelik birçok aktiviteyi de beraberinde kurduk.

Dinopark Turizme her geçen yıl artarak değer katmaya devam ediyor. Antalya ve yakın şehirlerdeki okulların gezi programlarına aldıkları DİNOPARK ‘a sizleri de bekliyoruz.

Dinopark’ı ziyaret ederek, animatronik maketlerle heyecan ve tarih dolu yolculuk yapacak, çocuk ve yetişkinleri de kapsayan etkinliklerle unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

ÜST